Vše o nákupu

Doprava a platba

Při nákupu nad 1001 Kč a platbě kartou nebo převodem je doprava do ČR zdarma, pokud budete platit dobírkou, zaplatíte pouze 39 Kč!

Dobírka / při převzetí Převodem / Kartou
Česká pošta (DR, NP)
nákup do 999 Kč
nákup od 1000 Kč

118 Kč
39 Kč

79 Kč
zdarma
DPD (Parcelshop)
nákup do 999 Kč
nákup od 1000 Kč

128 Kč
39 Kč

89 Kč
zdarma
Slovensko (DPD)
nákup do 2499 Kč
nákup od 2500 Kč

268 Kč
39 Kč

229 Kč
zdarma

Jak zaplatit

Svoji objednávku můžete zaplatit prostřednictvím dobírky, bankovním převodem nebo platební kartou skrze zabezpečenou platební bránu České spořitelny.

Informace pro platbu převodem:

Číslo účtu:
Variabilní symbol:
IBAN:
BIC/SWIFT:
2500257987 / 2010
číslo objednávky
CZ2920100000002500257987
FIOBCZPPXX

Formy dopravy

Zboží k vám můžeme dostat prostřednictvím České pošty nebo kurýra DPD. Pokud jste ze Slovenska, doručíme zboží i tam prostřednictvím kurýra DPD.


Doprava ČeskOU poštOU

Pokud zvolíte službu Balík do ruky, bude vám balíček dodán až domů nebo do práce obvykle druhý den po vyřízení objednávky. Zároveň budete průběžně informováni SMS a e-mailem, kde se váš balíček nachází. Zároveň si můžete před dodáním změnit místo a čas dodání. Čas dodání bohužel nemůžeme ovlivnit a závisí na konkrétních podmínkách dopravce ve vaší oblasti.Pokud vás Česká pošta při dodání nezastihne, bude balíček uložen na vaší poště.

Služba Balík na poštu poskytuje stejný informační komfort jako Balík do ruky s rozdílem, že balíček bude uložen na poště, kterou si sami během objednávky zvolíte. Jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí, budete informováni SMS a e-mailem a pro balíček si můžete přijít v době, která bude vyhovovat vám.


Doprava DPD

Objednávky s dodáním prostřednictvím DPD budou dodány zpravidla druhý den po vyřízení objednávky. Po vyřízení objednávky obdržíte kód zásilky, pomocí kterého můžete sledovat cestu balíčku až k vám. Rovněž budete informováni SMS či telefonicky v den dodání balíčku. Čas dodání bohužel nemůžeme ovlivnit a závisí na konkrétních podmínkách dopravce ve vaší oblasti.


Doprava na Slovensko

Na Slovensko můžete využít platbu formou dobírky nebo platební kartou. Při dobírce zaplatíte objednávku při převzetí (v eurech), dle kurzu 27 Kč/EUR. Při platbě kartou zaplatíte dle aktuálního kurzu v moment platby.

Zásilku k Vám dopravíme kurýrní službou DPD obvykle během 1-3 pracovních dnů od vyřízení objednávky.

Při objednávce mimo území ČR je nutné zvolit formu dopravy "Slovensko", v případě volby jiné formy dopravy bude taková objednávka stornována.

Máte dotaz?